Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
POZOSTAŁE USŁUGI

Outsourcing to nasza specjalność

Oferujemy pełną gamę usług logistycznych i zawsze jesteśmy gotowi pomóc w znalezieniu najlepszego produktu dostosowanego do potrzeb klienta.
Średnia ocena zadowolenia naszych klientów:
5,0

Nasze pozostałe usługi

Gramix oferuje również szereg innych usług, które pomogą Ci zachować mobilność biznesu. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz pomocy w outsourcingu.
Co-packing
Świadczymy usługi co-packingowe dla innych firm, które potrzebują lepiej zorganizować logistykę swoich produktów. Nasze usługi obejmują pakowanie, etykietowanie  i wysyłkę.
Długoterminowe składowanie
Usługa gromadzenia i składowania towarów w odpowiednio dostosowanych do tego warunkach przez długi okres czasu.
Dystrybucja do klienta końcowego
Dystrybucja swoim zakresem obejmuje transport produktu do klienta, magazynowanie, zarządzanie towarem w magazynie oraz organizaję zamówień.
Przeładunek towarów
Usługa polegająca on na przeniesieniu towarów z jednego środka transportu do drugiego, aby móc kontynuować dalszą podróż.

Skontaktuj się  z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, chętnie porozmawiamy z Tobą o tym, jak możemy pomóc Ci usprawnić Twój łańcuch dostaw.
WYCENA JUŻ W
24H
ODDZWANIAMY W CIAGU
30MIN
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.

Te firmy nam zaufały