Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz kluczowe odpowiedzi.
Czy transporty objęte są ubezpieczeniem?
Zgodnie z konwencjami, każdy ładunek jest odpowiednio ubezpieczony. Odpowiedzialność Cywilna Przewoźnika i Odpowiedzialność Cywilna Spedytora ubezpieczają jednak towar na podstawowym poziomie, dlatego oferujemy naszym klientom dodatkowe ubezpieczenia cargo od zaufanych ubezpieczycieli na korzystnych warunkach.
Jaki jest czas transportu?
To jak długo trwać będzie transport zależy od takich czynników, jak miejsce docelowe, a także łączna waga przewożonego towaru. Każdorazowo informujemy o planowanym czasie dostarczenia naszych zleceniodawców.
Jestem osobą prywatną. Czy mogę zlecić przesyłkę?
Zleceniodawcą może być tylko firma lub osoba prowadząca działalność gospodarczą.
Chcę zmienić adres dostawy - jak to zrobić?
Wszelkie zmiany może dokonać wyłącznie zleceniodawca, zgłaszając tą konieczność do spedytora, który go obsługuje.
Czy posiadają Państwo licencje oraz certyfikaty?
GRAMIX posiada niezbędne licencje oraz certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe. Ponadto otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający rzetelność oraz wiarygodność naszej firmy. W celu zapoznania się z nimi zapraszamy do podstrony
Jakiego rodzaju towar mogą Państwo przewieźć?
Bogaty tabor naczep umożliwia nam transport towarów różnego rodzaju. Obejmuje to między innymi: sprzęt elektroniczny i AGD, prasy i pompy hydrauliczne, maszyny i ich części, materiały budowlane, materiały sypkie, ładunki dłużycowe, czyli ponadstandardowej długości (wiązki, rurki, pręty, kłody, profile, itp.) i wiele innych…
Czy przeprowadzacie transport osób?
Pomimo bardzo szerokiego zakresu naszych usług, niestety nie organizujemy przewozu osób.
Do jakich państw przewiozą Państwo mój towar?
Świadczymy usługi transportowe krajowe oraz międzynarodowe na terenie większości państw członkowskich Unii Europejskiej, m.in. do Czech, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Holandii oraz Włoch. Oferujemy spedycję również do takich państw, jak Serbia, Norwegia, Islandia, Szwajcaria czy też Czarnogóra. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym obszarem działania.
Ile palet zmieści się na standardową naczepę?
Standardowe naczepy transportowe mają 13,6 m długości, 2,45 m szerokości i 2,7 m wysokości. Zatem w zależności od ułożenia zmieszczą się 32 lub 33 palety (2 rzędy po 16 palet lub 3 rzędy po 11 palet).
Jaki jest koszt transportu palety?
Koszt transportu jest w pełni zależny od wymiarów oraz wagi palety. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, odpowiednio optymalizując koszty.

Skontaktuj się  z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, chętnie porozmawiamy z Tobą o tym, jak możemy pomóc Ci usprawnić Twój łańcuch dostaw.
WYCENA JUŻ W
24H
ODDZWANIAMY W CIAGU
30MIN
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.

Te firmy nam zaufały